Łazienka najczęściej kojarzy się z bielą i błękitem, ponieważ kolory te dają naturalne poczucie orzeźwienia. Warto jednak zamienić ten barwny duet na coś cieplejszego. Co powiesz na łazienkę w kolorze beżu i brązu? Jeśli z góry zakładasz, że będzie wiało nudą, możesz się pozytywnie zaskoczyć. Te neutralne barwy są niezwykle relaksujące i pozwalają wybić się połyskującej armaturze, a to już całkiem dobry punkt wyjścia do wyjątkowej aranżacji.
Zawsze modna łazienka
Łazienkowe evergreeny
Lubisz bezpieczne rozwiązania? Aranżując swoją łazienkę wybierz ponadczasowe i uniwersalne standardy zamknięte w beżowej łazience z mozaiką. Ściany pomaluj farbą MAGNAT CREATIVE KITCHEN&BATHROOM w kolorze KB15 Zatopiony Marmur. Od połowy wysokości aż do podłogi ściany pokryj drobną, beżową mozaiką, a połączenie obu płaszczyzn wykończ gipsową sztukaterią. Sztukaterie również doskonale ozdobią linie styku ścian z sufitem. Podłogę wyłóż kremowymi płytkami. Piękna biała owalna wanna, białe okrągłe umywalki nablatowe, stylowa kremowa drewniana szafka i kremowa drewniana rzeźbiona rama lustra oraz designerska armatura z mosiądzu przywołają przyjazne duchy minionej epoki. Kto wie, czy któryś z nich nie zechce pobujać się na złotym żyrandolu?
B12 Falujący Bronzyt
Beżowo-brązowa łazienka w bloku
W minimalistycznej odsłonie
Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów
-
Inspiracja
Jak dobrać odpowiedni do naszych potrzeb tynk wewnętrzny?
Tynki wewnętrzne mogą być dwojakiego rodzaju. Pierwsze to tynki tradycyjne, cementowo-wapienne. Są twardsze i mają piękną, chropowatą fakturę, jednak ich wadą jest to, że trudno jest naprawić w sposób niewidoczny miejscowe uszkodzenie. Trzeba zaciągać cienką warstwą tynku całą powierzchnię ściany, gdyż łączenie kolejnych warstw faktury w sposób niewidoczny jest praktycznie niewykonalne.
-
Inspiracja
Sypialnia na poddaszu - dobieramy odpowiedni kolor ścian
Sypialnia na poddaszu to marzenie wielu osób, gdy od gołego nieba dzieli ich tylko dach. Na ogół jest w nim okno, ma się więc wrażenie, że śpi się bezpośrednio pod gwiazdami. To odczucie można wzmocnić malując skośne ściany poddasza w odpowiedni sposób nawiązujący do zjawisk spotykanych w przyrodzie. Najlepiej sprawdzą się tutaj odcienie niebieskiego, szarego i fioletu; od głębokiego granatu, przez jasny indygo po wrzosy i grafity.